XV TARGI PSB w Kielcach

Mieliśmy okazję po raz kolejny zaprezentować najlepsze produkty z importu na targach PSB, które odbyły się już po raz 15.

Poznaj lawendową moc Voll

Voll to uznana marka wiodącego niemieckiego dystrybutora produktów chemii gospodarczej GTG Hansa GmbH, stworzona z myślą o świadomym konsumencie, który prowadzi zdrowy i aktywny tryb życia, dba o jego jakość oraz o zdrowie swoich bliskich i swoje. Ceni sobie wygodę, skuteczność i innowacyjne rozwiązania, które czynią jego życie przyjemniejszym i bardziej komfortowym. Wysokoskoncentrowane środki do prania i płukania marki V Voll zostały opracowane na bazie najnowocześniejszych receptur i wyprodukowane z zastosowaniem rozwiązań technologicznych o najwyższych światowych standardach.

Poznaj POLIBOY

Chcielibyśmy przedstawić markę Poliboy, która właśnie przyjechała do Polski prosto z Niemiec i oferuje środki czystości najwyższej jakości. Poliboy to niemiecka rodzinna firma założona w 1930 roku. Specjalizująca się w produktach czyszczących powierzchnie takie jak skóra, drewno, ale również srebro, złoto i wiele innych. Na rynku niemieckim jest niekwestionowanym liderem w produktach do pielęgnacji drewna i srebra nieprzerwanie od 10 lat.

XIV Targi PSB za nami!

Jesteśmy już po 2 dniowych XIV targach budowalnych PSB w Kielcach. Impreza odbyła się w dniach 2-3 marca 2016 r. Jako jedni z dostawców Grupy PSB, prezentowaliśmy tam swoją ofertę produktową profesjonalnej chemii importowanej. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów, a nasze hostessy były dla nich „kopalnią wiedzy” na temat naszego asortymentu.

Pierwsza edycja akcji KUPUJ TANIEJ Z TIRA zakończona sukcesem! Zapraszamy na kolejną w dniach 20-22 listopada!

Pierwsza edycja akcji KUPUJ TANIEJ Z TIRA zakończona sukcesem! Zapraszamy na kolejną w dniach 20-22 listopada!

KUPUJ TANIEJ Z TIRA! – Mobilna Strefa Czystości Brand Distribution WRACA!

KUPUJ TANIEJ Z TIRA! – Mobilna Strefa Czystości Brand Distribution WRACA! W dniach 5/6-8 listopada w godzinach od 10.00 do 18.00 w wybranych Galeriach Handlowych Carrefour rusza nasza Mobilna Strefa Czystości. Będziemy w sześciu punktach w Polsce !

W trosce o zdrową skórę i włosy

Nowości L’arbre vert! W trosce o zdrową skórę i włosy. Drodzy Partnerzy, miło nam poinformować, że w naszej ofercie dostępne są hipoalergiczne i ekologiczne produkty kosmetyczne L’arbre vert.

Mobilna strefa czystości - Brand Distribution

Ostatni weekend czerwca, tuż przed wakacjami to czas wzmożonych zakupów i perspektywa niekończącego się prania i sprzątania po wakacyjnych wojażach naszych pociech. Aby umożliwić wszystkim klientom Carrefour zakup innowacyjnych środków do prania i sprzątania, zgromadziliśmy je w naszych Mobilnych Strefach Czystości, we Wrocławiu i w Gdańsku!

Profesjonalne sprzątanie w każdym domu!

Wizz to szeroka gama środków czystości wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii. Dzięki nim sprzątanie będzie szybsze i łatwiejsze.

Delikatny, bezpieczny i skuteczny

Miło nam poinformować, że mamy w ofercie nowy, doskonały płyn do prania! TRIUMF SENSITIVE DO BIAŁYCH I KOLOROWYCH TKANIN