Dlaczego my?

WYCHODZIMY NAPRZECIW TWOIM OCZEKIWANIOM I OFERUJEMY NAJWYŻSZE STANDARDY W ZAKRESIE MIĘDZYNARODOWYCH ROZWIĄZAŃ LOGISTYCZNYCH ORAZ SERWISU

 • 1. TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY

  Możesz mieć pewność, że zakupione u nas produkty są w 100% oryginalne. Oferujemy najwyższej jakości importowane produkty największych na świecie marek: Ariel, Persil, Vizir, Lenor, Silan, Fairy, Surf, Comfort, Dalli, Softlan, Pampers, Always, Vanish, Renova, Coca-Cola, Barilla, Lavazza, Lindt, Nutrexpa, ColaCao, Pepsi, Lipton, Red Bull, Milka, Ferrero, Snickers, Kinder, Nutella, Kit Kat, Nescafe, Pantene, Nivea, Fructis, Kelloggs …

   

 • 2. DOSTĘPNOŚĆ TOWARU

  Dzięki profesjonalnej logistyce oraz sprawnej organizacji nasze magazyny są zawsze pełne. Możesz być pewny, że zrealizujemy na czas każde Twoje zamówienie.

   

 • 3. EXPRESOWE DOSTAWY

  Jesteśmy firmą międzynarodową. Współpracujemy z wiodącymi w kraju przewoźnikami jak również posiadamy własną flotę samochodów złożoną z kilkudziesięciu tirów, które przemierzają tysiące kilometrów po drogach całej Europy. Dzięki temu możesz być pewny, że otrzymasz zamówiony towar zawsze na czas.

   

 • 4. SZEROKI ASORTYMENT

  Oferujemy największy w branży asortyment produktów z importu doskonale przystosowanych do sprzedaży w kraju (etykiety polskojęzyczne).

   

 • 5. UNIKATOWE PRODUKTY

  Współpracujemy z producentami znanych na świecie marek. Posiadamy w ofercie niespotykane i unikatowe w rynku produkty takich marek jak: Renova, L’arbre Vert, Dalli, ColaCao, Cuetara Choco Flakes, Wizz ….

   

 • 6. ATRAKCYJNE CENY I PROMOCJE

  Monitorujemy rynek międzynarodowy dzięki czemu możemy zapewnić Ci najkorzystniejsze ceny. Wejdź na naszą Platformę B2B i przekonaj się jak atrakcyjne promocje czekają tam na Ciebie. Zapytaj o specjalne ceny!

   

 • 7. KONTO AKTYWNE NON-STOP

  Możesz robić zakupy kiedy Ci tylko pasuje. Jesteśmy dla Ciebie przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Zapraszamy!

   

 • 8. RESPONSYWNA JAKOŚĆ

  Nasza nowoczesna Platforma bd24.pl jest doskonale przystosowana do urządzeń nowej generacji dzięki czemu możesz robić zakupy za pomocą swojego smartphone i innych urządzeń mobilnych.

   

 • 9. PROFESJONALNY SERWIS

  Oferujemy profesjonalną i miłą obsługę oraz doradztwo poprzez wykwalifikowany zespół multi-językowych handlowców. Partnerów Handlowych przekonujemy niezawodnością, jakością, elastycznością i szybkością działania.

   

Nasza Platforma bd24.pl zawiera szereg użytecznych funkcjonalności, które pozwalają na bardzo dokładne zapoznanie się z każdym produktem i złożenie zamówienia. 

Zapraszamy serdecznie do rejestracji na naszej Platformie Handlowej B2B lub prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta pod numerem +48 605 555 575 lub adresem biuro@bd24.pl