Informacja dla Dystrybutorów

Specjalnie na Państwa potrzeby stworzyliśmy zaawansowaną platformę handlową B2B. Teraz wystarczą jedynie komputer, smartfon lub tablet, by przy ich pomocy złożyć zamówienie w sposób szybki, wygodny i jednocześnie bezpieczny. Nasza platforma dystrybucyjna to nie tylko dobra architektura sklepu, jego wysoka użyteczność i świetnie zaprezentowana oferta. To także klarowność procedur, szybkość kontaktu i elastyczność Sprzedawcy – dzięki tym zaletom korzystanie z naszej platformy będzie czystą przyjemnością i zaowocuje znaczną oszczędnością czasu. 

Najwyższy poziom obsługi Kontrahentów idzie w parze z szeroką funkcjonalnością platformy. Przykładowe zalety:

  • prezentacja aktualnej oferty,
  • składanie zapytań,
  • wymiana dokumentów drogą elektroniczną (zamówienia, faktury oraz inne komunikaty),
  • wymiana aktualnych informacji handlowych (stany magazynowe, płatności itp.),
  • wgląd w historię wymienianych dokumentów,
  • możliwość przeprowadzania akcji marketingowo-reklamowych (banery reklamowe, pakiety, programy lojalnościowe, promocje itp.),

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, nieustannie powiększamy i tak szeroką gamę naszych produktów, do której należą m.in. chemia niemiecka i angielska, artykuły higieniczne, kosmetyki, artykuły spożywcze.

 

Wszystkie produkty prezentowane są na naszej Platformie B2B, dzięki temu mogą Państwo zapoznać się z ich cechami charakterystycznymi, specyfikacją techniczną oraz zalecanym stosowaniem.

 

W celu zapewnienia stałego wzrostu sprzedaży produktów naszych Dostawców oferujemy możliwość organizowania wspólnych akcji promocyjno-marketingowych oraz wykorzystanie przestrzeni reklamowej na stronach www oraz w newsletterach kierowanych do określonych grup odbiorców. Nasza platforma sprawdza się jako medium przekazu bezpośredniej i zindywidualizowanej informacji handlowej i marketingowej.

 

Będziemy wdzięczni za wszystkie informacje zwrotne oraz uwagi tak odnośnie funkcjonalności platformy, jak i asortymentu. Jeżeli nie znaleźli Państwo na naszej stronie poszukiwanego produktu prosimy o kontakt. Wraz z naszymi dostawcami zrobimy wszystko by pojawił się on jak najszybciej w naszej ofercie.

 

Zapraszamy do współpracy kupców, sklepy, sklepy internetowe oraz hurtownie. Zapraszamy również do współpracy producentów i importerów w celu sprzedaży i promocji swoich produktów i usług.

 

Nasi Partnerzy Handlowi:

 

Dla dystrybutorów