O nas

Grupa Brand Distribution jest firmą handlową działającą w branży FMCG, prężnie funkcjonującą na rynku od 24 lat. Jako pierwsi w Polsce, w sposób zorganizowany, rozpoczęliśmy profesjonalną dystrybucję importowanych produktów na terenie kraju.
 

 Brand's

 

Przez dwie dekady intensywnej działalności i rozwoju na rynku, staliśmy się zaufanym partnerem handlowym dla wielu polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Wdrażamy i realizujemy innowacyjne pomysły w biznesie i pomagamy naszym Partnerom budować przewagę nad konkurencją, dopasowując przy tym nasz model działania do Państwa potrzeb.
 
Zajmujemy się kompleksową obsługą sieci, hurtowni oraz sklepów - zarówno od strony zaopatrzenia jak i wsparcia sprzedażowego. Działamy na terenie całego kraju oferując ponad 10 000 różnych produktów. Wszystkie nasze produkty są w 100% oryginalne - kupujemy je wyłącznie u sprawdzonych producentów i dostawców. Są to topowe marki w pełni przygotowane do obrotu towarowego w Polsce i na świecie. Jesteśmy partnerami handlowymi wielu znanych firm, m.in. Auchan, Carrefour, Makro, Selgros, PSS Społem, Delko, Piotr i Paweł, E. Leclerc, Alma Tesco Extra, K&M Delikatesy i wielu innych.
 
Jako wyłączny dystrybutor oferujmy Państwu dostęp do wyjątkowych, najwyższej jakości, europejskich marek: Triumf, Little Angel, L'arbre Vert, Di Puro, Voll, Selpak, Dalli oraz Renova.
 
Nowoczesna i liczna flota oraz rozbudowana sieć Regionalnych Przedstawicieli docierają błyskawicznie do najważniejszych hurtowni i sieci handlowych, jak również do wielu niezależnych punktów sprzedaży.
 
Naszym Partnerom Handlowym umożliwiamy korzystanie z wszelkich materiałów reklamowych i narzędzi wpierających ich sprzedaż (foldery reklamowe, plakaty, stojaki, etc.).

  

Nasza oferta

  • Importowana chemia gospodarcza (środki piorące, czyszczące, itp.),
  • Artykuły higieniczne (papiery toaletowe, chusteczki higieniczne, ręczniki papierowe, chusteczki nawilżane),
  • Artykuły kosmetyczne (mydła, żele pod prysznic, pasty do zębów, itp.)
  • Artykuły spożywcze (sprowadzane wyłącznie pod konkretne zapotrzebowanie Klienta).

 

Zapraszamy serdecznie do rejestracji na naszej Platformie Handlowej B2B lub prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta pod numerem +48 605 555 575 lub adresem biuro@bd24.pl